کارخانه تولیدی
همدان - رزن - بلوار امام رضا - 500 متر بعد از پلیس راه - کارخانه زرین دشت باختر
دفتر مرکزی فروش
تهران - اتوبان باقری - خیابان فرجام غربی
تلفن مستقیم فروش
09334152340

درباره ما

درباره زرین دشت باختر بیشتر بدانید

حدود 10 سال پیش، با افتتاح نخستین خط تولید لوله پلی اتیلن، مجموعه صنعتی زرین دشت باختر با عنوان و برند تجاری ((میرآب غرب)) آغاز به کار نمود؛ و تلاش برای تحقق رویایی بزرگ آغاز گردید. پس از یک سال، در سال 1388، خطوط تولیدی مجموعه میرآب غرب گسترش یافت و تمام خطوط تولید انواع لوله های صنعتی و غیر صنعتی، مطابق با آخرین تکنولوژی های روز دنیا، طراحی گردید و آغاز به کار نمودند.
در حال حاضر، مجموعه عظیم میرآب غرب، با 8 خط تولید فوق پیشرفته با فعالیت شبانه روزی و بیش از 27 پرسنل متخصص و نیمه متخصص، از جمله کارخانجات پیش رو در عرصه تولید انواع لوله های پلی اتیلن، پت، شیلنگ و غیره در ایران می باشد.
ماموریت میرآب غرب، متعهد بودن به تولید محصولات با کیفیت و خدمات نوآرانه به منظور حفظ حقوق مشتری و پیشرفت روز افزون صنعت ایران می باشد. به همین خاطر است که تیم متخصص میرآب غرب، برای ارزش هایی تلاش می کند، که « کیفیت زندگی افراد » را بهبود بخشد.
از ویژگی های اصلی میرآب غرب، کار گروهی، نوآوری، مسئولیت پذیری، صداقت، ایجاد اعتماد و احترام به حقوق مشتری می باشد. تمایل و هدف ما، ارتقاء مداوم کیفیت محصولات میرآب غرب می باشد. اما، پیش و بیش از هر چیز، حفظ اصول مشتری مداری، سرلوحه تمام فعالیت های مجموعه صنعتی میرآب غرب می باشد.
از طرفی، مطابق با برنامه ها و چشم اندازهای در نظر گرفته شده و تاکید همواره مدیران ارشد مجموعه میرآب غرب بر ارتقا دامنه های فناوری و ارائه کیفیتی فراتر از حد استاندارد و انتظار مشتریان، میرآب غرب، جز نخستین برندهای ایرانی در عرصه تولید انواع لوله های پلی اتیلن است که دارنده گواهینامه های مختلفی از جمله : ISO9001T ، گواهینامه های معتبر تولید و عضویت رسمی اتحادیه می باشد.
درکنار حفظ اصول حقوق مشتری، کیفیت برجسته با بالاترین سطح استاندارد، وجود پیشرفته ترین خطوط تولید، می توان به آزمایشگاه تخصصی و فوق پیشرفته مجموعه صنعتی زرین دشت باختر (میرآب غرب) اشاره کرد.
به واسطه این آزمایشگاه تخصصی با دستگاه های انحصاری در کنار پرسنل متخصص، به شما این اطمینان و تضمین را می دهیم که کلیه تولیدات این مجموعه صنعتی، زیر نظر مجموعه ای از آزمایش های دقیق کنترل کیفیت، از بالاترین سطح استاندارد جهانی برخوردار می باشند.
ما درمیرآب غرب، به دنبال خلق بهترین تجربه ها برای مشتریان خود هستیم.